fbpx

Ristsõnade vastuste saatmine

Saada vastused ning osale meeldivate ja kasulike auhindade loosimises! Osaled Nuti Grupi aastaauhinna, 5000 euro loosimises, kui sul on 31. detsembri seisuga kehtiv aastatellimus!*

KUIDAS VÕITA AUHINDA?

Täida juuresolev vorm: vali ajakiri, sisesta vastused ning oma andmed ja klõpsa “SAADA”. Loosis osalemiseks tuleb ajakirjade vastused saata ajakirjas märgitud tähtajaks! Kui kõiki ristsõnade lahendusi kätte ei saa, pole hullu! Loosimises osalevad kõik, kes on saatnud vähemalt ühe õige vastuse.

KUIDAS VÕITJAD AUHINNAD KÄTTE SAAVAD?

Tellimused vormistatakse automaatselt, raha kantakse üle pangaarvele, esemelised auhinnad toimetatakse võitjateni posti teel, suurematele auhindadele tuleb ise järele tulla. Maksud auhindade pealt maksab Nuti Grupp OÜ, mis tähendab, et võitja saab kätte täpselt selle summa, mis ajakirjas lubatud.

KUIDAS OSALEDA 5000 EURO LOOSIMISES?

Nuti Grupi suurima rahalise aastaauhinna, 5000 euro loosimises osalevad automaatselt kõik, kellel on 31. detsembri seisuga kehtiv Nuti Grupi ajakirja aastatellimus. Iga erineva ajakirja aastatellimus annab osalemiseks ühe hääle. Vinjetimängudega väljaannete puhul osalevad loosimises ka meile saadetud vinjetikomplektid. Selleks kogu mõne Nuti Grupi ajakirja kõigist aasta jooksul ilmunud numbritest vinjetid ning saada need 31. detsembriks märksõnaga: “2023. aasta peaauhind 5000 eurot” aadressile: Nuti Grupp OÜ, Tartu mnt 74, 10144 Tallinn.

  Ristsõnaajakiri

  Vali, milliste ristsõnade vastuseid soovid saata

  Vali ajakirja number või väljaanne

  Vastused

  Sisesta vastused (koos ristsõna numbriga!)

  Saatja andmed

  Nimi

  Isikukood (vajalik rahaliste auhindade maksmiseks)

  Aadress

  Telefon

  E-posti aadress

  Arvelduskonto (IBAN)

  Lähim Omniva pakiautomaat

  *Soodushinnaga ajakirja aastatellimuse soovi korral märgi allpool linnuke ühte või mitmesse lahtrisse. 5000 euro loosimises osalevad kõik kehtivad aastatellimused!
  NB! Märgi lahter ainult juhul, kui sul veel selle ajakirja kehtivat tellimust ei ole.

  Privaatsustingimused
  Nõustun tingimustega
  (Nuti Grupp OÜ isikuandmete töötlemise üldtingimused)